Hakkımızda


Kavaklık Şato Restaurant


Göktekin kardeşler tarafından 30 Haziran 1982 yılında fuar alanında hizmete başlamıştır.

410 kişilik kapalı alan ve 200 kişilik açık alanı ile Gaziantep halkının damak zevkine hitaben işinin ehli aşçılar ve servis elemanları ile, tek salonla yemekli ve yemeksiz olarak hizmetine başlamıştır. Düğün,kokteyl,balo,ve her Çarşamba gündüz bayanlar matinesi yaparak gaziantepte eğlence sektöründe birçok yeniliği Gaziantep'li hemşehrilerine sunmayı kendilerine ilke edinmiştir. Gaziantep eğlence sektöründe hep ilklere imza atan şato restaurant, ünlü sanatçılrıda Gaziantep,e konserler için getirmiştir. 1993 yılında salonumuzu 540 kişilik olarak yeniden dizayn ettik.

2008 yılında Gaziantep'in kavaklık semtinde 100.yıl parkı içinde 7000 metrekare alan üzerine 4 salonlu kavaklık şato restaurant olarak hizmete devam ediyor. 220 kişilik alakart salon,360 kişilik mavi salon,480 kişilik kırmızı salon ve 1100 kişilik balo salonu olmak üzere toplam 2100 kişiye aynı anda hizmet verilebiliyor. Salonlarımızda her tür şirket yemekleri,şirket tanıtım kokteyl ve yemekleri,seminerler, kongreler ve konserler yapılmaktadır.Bir çok ünlü sanatçı ile konserler düzenlenmiştir.

Her Pazar açık büfe kahvaltı hizmetimiz bulunmaktadır. Açık ve kapalı otoparkı ile güneydoğunun ilk ve tek 4 salonlu restoranıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.